חידוש מרענן: קלינקס להיגיינה יומיומית

אמנם אנחנו פה כבר 95 שנה, אבל תמיד יש לנו רעיונות חדשים! אנחנו שמחים (ואפילו קצת מתרגשים) להציג לך את ערכת המוצרים החדשה שלנו, שתעזור לך ולבני משפחתך לשמור על ההיגיינה ועל העור שלכם.

מסכות חד פעמיות למבוגרים ולילדים

מסכות חד פעמיות למבוגרים ולילדים

מסכות הפנים החד פעמיות שלנו מגיעות בצבע שחור חלק למבוגרים או בהדפס ג'ונגל לילדים. על מנת לשמור על העור המסכות נבדקו דרמטולוגית והן מיוצרות בטכנולוגיית 3 שכבות נושמות, כאשר כל שכבה מספקת הגנה נוספת מפני חיידקים. המסכות עוצבו מתוך מחשבה על הנוחות שלך ולכן המגע עם עור הפנים מאפשר נשימה קלה ובטוחה.


ג'ל היגייני לידיים

ג'ל היגייני לידיים

גם בדרכים, אין סיבה להתפשר על היגיינה וניקיון הידיים. הג'ל שלנו מכיל 70% אלכוהול ומועשר בלחות, כך שבזמן שהוא שומר על ההיגיינה הוא מגן גם על העור העדין של הידיים סוף סוף אפשר להיפרד מהג'לים הדביקים ולהגיד שלום לג'ל היגייני שנבדק דרמטולוגית, מתייבש במהירות ומשאיר ניחוח לימוני מרענן.


מגבות ידיים חד פעמיות

מגבות ידיים חד פעמיות

יש לך מושג כמה חיידקים מתרבים על המגבת שאיתה מייבשים את הידיים בבית? בעצם, עדיף לא לדעת... מגבות הידיים החד פעמיות שלנו הן הדרך ההיגיינית ביותר לייבש את הידיים לעומת מגבת הבד שבשימוש הקבוע. הודות לפטנט החדשני של קלינקס, המגבות סופר סופגות וסופר עדינות. אין צורך לחשוש ממיקום הקופסה בסמוך לכיור, כיוון שדאגנו לאריזה עמידה בפני נתזי מים וטוב לדעת שהיא גם ניתנת למיחזור.


מגבונים לחים לעור הפנים והידיים

מגבונים לחים לעור הפנים והידיים

למה לנגב עם מגבוני קלינקס? שאלה טובה. ובכן, לנגב עם מגבוני קלינקס הינה הדרך הקלה והנוחה לניקוי הידיים והפנים בכל מקום, גם מחוץ לבית. תמיד טוב שיש מגבונים בתיק, כי הם מעולים לניקוי ספונטני ושומרים על היגיינה ועל העור כשאין לך גישה למים וסבון. המגבונים מכילים 95% מים טהורים, נעימים למגע ונבדקו דרמטולוגית.


EmptyView

היתרונות של קלינקס להיגיינה יומיומית

מגבות ידיים - הדרך ההגיינית ביותר* לייבוש ידיים ומניעת התפשטות חיידקים. *בהשוואה למגבת בד רב פעמית.
מסכות פנים- שלוש שכבות, לנשימה קלה והתאמה נוחה לפנים. מגיע בעיצוב למבוגרים וילדים. נבדקו דרמטולוגית.
מגבונים - עדין לעור, ללא אלכוהול, נבדק דרמטולוגית
ג'ל ידיים- מכיל 70% אלכוהול. שומר על ניקיון הידיים כאשר מים וסבון אינם זמינים. נבדק דרמטולוגית.

EmptyView