הסיפור של קלינקס

1920s

סיפורו של המותג קלינקס מתחיל במלחמת העולם הראשונה, כשחברת קימברלי-קלארק מפתחת נייר קרפ המשמש כמסנן למסכות גז. בתחילת שנות העשרים של המאה ה-20, אותו נייר קרפ חדשני עובר התאמה מחוכמת למוצר צריכה בשם 'קוטקס', המסייע לנשים בימי המחזור החודשי.

1924

במשך הזמן, קימברלי-קלארק שינתה את הרכב המוצר, הפכה אותו לדק ורך יותר ושינתה את שמו ל'קלינקס'.

בשנת 1924 ממחטות קלינקס החלו להימכר בארה"ב כמסירות קרם ואיפור, והושקו בשנה שלאחר מכן בבריטניה.

1929

בשנת 1929 החוקר הראשי של קימברלי-קלארק סבל מקדחת השחת והחל להשתמש בממחטות של קלינקס במקום בממחטת הבד שלו. הרעיון הזה הצליח בגדול והמכירות הוכפלו בשנה הראשונה.

1950

במהלך שנות החמישים והשישים, ממחטות קלינקס כבשו את הוליווד, והסוד של השחקניות המפורסמות נחשף: הן השתמשו בממחטות המותג כדי להסיר מפניהן קרם ואיפור לפני השינה.

1983

והחידושים לא פסקו ...

ממחטות קלינקס לגברים הושקו בשנת 1956, ואחריהן ממחטות שהושקו בשנת 1983 - אלה ידועות כיום בשם Kleenex Travel ממחטות הכיס של קלינקס.

1990s

נעבור לשנות התשעים, קלינקס משיקה את הממחטות האולטרה-רכות, שמעניקות לצרכנים מעט יוקרה בחיי היומיום. ממחטה זו משתלבת באופן מושלם בשיגרת הטיפוח, להסרת איפור למשל.

1996

קלינקס עושה עלייה לארץ הקודש ומשיקה את ממחטות הטישיו הרכות והחזקות, שמתחבבות במהרה על הקהל הישראלי. הצברים מאמצים בחום את מארזי הקופסא וממחטות הכיס

2005

קימברלי-קלארק ישראל משיקה לראשונה את 'קלינקס לושן' – ממחטות שמקלות על אף אדום ומגורה, בעזרת שילוב של ויטמין E ואלוורה.

מאז ההשקה ועד היום זהו המוצר הנמכר בישראל!

2007

הצרכים וההעדפות של הקהל הישראלי נותנים לקלינקס השראה, ומארזי הניילון לטישיו רואים אור

כדי שאף פעם לא יהיה משעמם, מארזי הניילון מגיעים גם במהדורות פרימיום ועיצובים לילדים. עד היום, ישראל היא המדינה היחידה בה מוכרים וצורכים מארזים מסוג זה.

2019

לטובת השקת קו ייצור חדשני של מגבונים, מגיעה למפעל בנהריה המכונה הכי משוכללת במזה"ת !

קו הייצור החדש עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות ומביא לצרכנים מוצר מרענן במיוחד.

2020

קלינקס לושן - מוצר הדגל הנמכר ביותר בישראל יוצא מהקופסא ונכנס למארז הניילון. המארז החדש הפך את המוצר הפופולרי הזה לאהוב עוד יותר מתמיד.

ואי אפשר לדבר על 2020 בלי להזכיר את הקורונה... גם קלינקס התגייסה למלחמה בנגיף, וסל המוצרים התרחב בהתאם לצו השעה עם מסכות ומגבות נייר חד פעמיות, ג'ל היגייני, ומגבונים אנטי בקטריאליים

2021

קלינקס מביאה בשורה אמיתית לסובלים מתסמיני אלרגיה ומשיקה את קלינקס אלרג'י – ממחטות אף היפואלרגניות, בטוחות לשימוש באזור העיניים, נטולות בישום וכל תוסף אחר שעלול לעורר גירוי.